سلام

این صفحه رو صرفاً برای نمایش مشخصات و موقعیت زمین خودم درست کردم چون در شرایط فعلی امکان دسترسی به واتساپ و تلگرام و دایرکت شبکه‌های مجازی مشکل است.


موقعیت زمین‌ها:
⦿ فاصله تا ساحل= زیر ۴ دقیقه (از جاده خانه دریا پر از منظره شالیزار و گلخانه‌های بزرگ و معروف)

⦿ فاصله تا دادگستری و جایگاه CNG و فرمانداری= زیر ۳ دقیقه

⦿ فاصله تا قلعه باستانی قلاکتی (یا قلعه ماهانه سر)= زیر یک دقیقه

((در مورد قلعه قلاکتی یا تخت جمشید مازندران می‌تونید توی گوگل خودتون سرچ کنید که تیم حفاری دانشگاهی داره روی اون کار میکنه و آیندۀ توریستی و جذب گردشگر بی‌مانندی داره تو کل شمال))


زمین‌های من یکی در ابعاد ۴۴۴ متر است که دو تا سند مجزای ۲۲۲ متری داره.  درست روبروی نمایندگی مهد فرش. بر جاده خانه دریا.
زمین دو طرف بر داره. یکی سمت خیابان افراسرا و نمایندگی مهد فرش که پایین‌تر از زمین من چند تا شهرک تهرانی‌نشین هست
یک بر دیگه پشتش سمت جاده اصلی آمل به سرخرود و جاده خانه دریا هست
سند زمین تکبرگ محضرخانه‌ای است و مجوزهای ساخت از بنیاد مسکن داره با همۀ انشعابات برق گاز و آب و فلان
کاربری زمین هم تجاری مسکونی است و قبل از عید نوروز متری ۲۲ میلیون معامله شده تو همین منطقه


یک زمین دیگه هم دارم کمی پایین‌تر از همین زمین، که اون ۲۰۰ متر هست که میشه براش دو تا سند مجزا هم گرفت. سندش هم قولنامه‌ای دارای کد رهگیری است و متری ۷ میلیون قابل معامله است.

داخل یک خیابان شخصی عریض دوازده متری که حالت شهرکی داره و بمحض وصل انشعابات، در و دروازه و نگهبانی براش گذاشته میشه و اتاقکش هست.

کاربری زمین مسکونی و شهرکی است و در اولویت نخست برای قرار گرفتن در بافت. تنها حُسن زمینهای بافت هم اینه که وام ساخت دویست میلیونی بشون تعلق میگیره. این زمین در اولین اولویت برای بافت هست و اینو میشه از دهیاری و بخشداری و همه بنگاههای اطراف استعلام کرد. بمحض بافت شدن و یا بمحض افتتاح موزۀ مردمشناسی کنارش این زمین دستکم ده برابر افزایش قیمت خواهد داشت کمااینکه زمین بافت ۲۲ میلیونی همین الان هم کنارش دارم زمین بالایی.


 

زمین‌ها هم فروشی هستند به قیمت منصفانه و قابل استعلام خودتون از همه شونصد هزار تا بنگاه چپ و راستش

و هم قابل معاوضه تنها و تنها با خودروی ون یا استیشن

دانشگاه دولتی شمال تدریس میکنم و حقوقمو بهمراه درآمد شالیزارمو هر ساله زمین میخرم و مراقب وضعیت سند زمینها هستم زمین مورددار و چند تا صاحب و پرت نمیگیرم

الانم فوق دکتری قبول شدم هفته‌ای دو روز تهران کلاس دارم بخاطر کرونا می‌ترسم برم خوابگاه. یک ون یا استیشن میخوام اون یک شب رو توش سر کنم و ماشین هم قوی باشه از پس جاده هراز برفی بر بیاد.

مرسی


نقشه کروکی موقعیت زمین

برای زوم تصویر و بزرگتر دیدن آن روی عکس کلیک کنید

لینک نقشه گوگل مپ: اینجا کلیک کنید

 .